Jubileuszowa Góra modlitwy
Kochani,

Serdecznie zapraszamy na naszą Jubileuszową Górę Modlitwy!
Rok 2018 jest dla nas bardzo specjalny - to 10-cio lecie istnienia Fundacji 24/7 a zarazem 7 lecie codziennej modlitwy we Wrocławiu i w Warszawie.
4.04.2011 roku rozpoczęliśmy równolegle codzienną modlitwę w obydwy miastach, która dzięki Bogu trwa do dnia dzisiejszego.

Z tego też powodu, chcemy w szczególny sposób podziekować Bogu i ofiarować Mu 24 godzinne uwielbienie połączone ze wstawiennictwem, agape, świadectwami i nauczaniem na temat historii modlitwy 24/7 w historii Kościoła.
Naszym gościem będzie też bp Andrzej Siemieniewski, który podzieli się z nami słowem zachęty do wytrwania na modlitwie.

O górze modlitwy
W swojej Ewangelii Łukasz wspomniał o modlitwie, jako celu wejścia na górę: "Jezus wyszedł na górę, aby się modlić" - i w jej kontekście relacjonuje wydarzenie, którego świadkami są trzej uczniowie: "Gdy się modlił, wygląd Jego twarzy się odmienił, a Jego odzienie stało się lśniąco białe." (Łk 9:28-35).
Przemienienie jest wydarzeniem modlitwy; widzialne staje się to, co dokonuje się w rozmowie Jezusa z Ojcem: wewnętrzne przenikanie Jego bytu przez Boga, które staje się czystym światłem. (Benedykt XVI, Jezus z Nazaretu)

Ale góra ma jeszcze inny wymiar, na który chcemy także zwrócić uwagę: jest to miejsce radosnego przeżywania Jego Obecności na modlitwie, bo Jego Dom ma być Domem Modlitwy dla wszystkich narodów. (Iz 56:6-7)

Zapraszamy więc na Górę Modlitwy - miejsce, w którym możesz doznać osobistej przemiany przez przebywanie w Jego Obecności, radować się Jego chwałą, śpiewając i słuchając Jego Słowa i wołając do Niego za innych.

Jak się możesz dołączyć?
  • Każdy może się włączyć w modlitwę - jest to proste i wymaga jedynie znajomości Słowa Bożego
  • Jeżeli jesteś muzykiem, przynieś swój instrument a włączymy Cię w zespół
  • Jeżeli umiesz śpiewać, przyjdź - włączymy Cię do zespołu śpiewaków
  • Jeżeli chcesz się tylko modlić wstawienniczo, przyjdź i wypowiedz swoją modlitwę aby inni mogli Cię w niej poprzeć i powiedzieć swoje Amen
  • Jeżeli chcesz tylko posiedzieć i posłuchać - i dla Ciebie jest miejsce

Na sesji 16:00-18:00 zapraszamy chętnych do skorzystania z posługi proroczej ku zachęcie, zbudowaniu i pociesze - zapisz się tutaj
Wrocław24Fundacja24/7Fundacja24/7PolishStreetGoogle